Цементно – піщана черепиця виготовляється з цементного розчину (цемент, пісок, вода). Як і натуральна черепиця, описуваний вид відноситься до екологічних матеріалів, так як складові не завдають ніякої шкоди здоров'ю людини. Винайшли даний вид черепиці ще в 19 столітті, а масово застосовувати в будівництві на початку 20 го. За зовнішнім виглядом вона найбільше схожа на класичну натуральну черепицю з обпаленої глини.

Тут ви знайдете великій вибір матеріалів для покрівлі.

Звичайно сучасна цементно піщана черепиця трохи більш складна за складом, так як у вихідні матеріали додають ще різні присадки, в тому числі полімерні склади. Завдяки їм істотно підвищуються як міцнісні характеристики матеріалу, так і довговічність. Завдяки різним кольоровим пігментам ви можете придбати даний вид матеріалу практично будь-якого кольору.

Ось сторінка магазина, де ви можете вигідно придбати різні види черепиці.

З позитивних властивостей даної черепиці варто відзначити її гарні міцнісні параметри, довговічність, морозостійкість, а також чудові звуко - і теплоізоляційні властивості. Для цементно – піщаної черепиці характерна демократична ціна, у зв'язку з чим багато зупиняють свій вибір саме на ній. Дуже важливим на наш погляд характеристикою покрівлі з даного виду черепиця є досить низька шумність, на відміну від наприклад профнастилу або металочерепиці.

Завдяки досить великій товщині покрівельного покриття, дана черепиця досить довго нагрівається на сонці, що дозволяє в спекотні дні забезпечувати комфортну внутрішню температуру всередині приміщень будинку.

Термін служби цементно-піщаної черепиці становить близько 50 років, що звичайно менше, ніж для класичної натуральної черепиці. При експлуатації такого покриття в агресивному середовищі, наприклад в межах великого міста строк служби може знизитися ще на 5 - 10 років.

В якості недоліку варто відзначити велику питому вагу даного покрівельного матеріалу. Для покрівлі під даний матеріал потрібні посилені конструкції, що передбачає додаткові роботи і відповідно витрати. Взагалі вся конструкція будинку разом зі стінами та фундаментом спочатку повинна проектуватися під важку покрівлю. Якщо спочатку проект будинку був полегшеним під покрівлю з металу, вибирати цементно-піщану черепицю ми не рекомендуємо. Конструкції можуть просто не витримати її ваги. Приблизний вага одного квадратного метра матеріалу становить близько 50 кг.