Бажаєте поринути у надзвичайний світ багатовікової історії, пригод та побачити надзвичайно мальовничі краї? Не потрібно їхати у далекі країни, достатньо направитися до Полтавщини. Цей край можна порівняти з підручником по українській історії. У кожному місті чи селищі Полтавщини туристи зустрінуть унікальну пам’ятку архітектури, історичну цінність. Ще цей край подарував світу стільки талановитих осіб, як не одна українська область. З Полтавщиною пов’язані імена таких особистостей, як Гоголь, Сковорода, Лисенко, Панас Мирний та багато інших. Вони залишили після себе вагомий відбиток в українській та світовій культурі.

Зацікавилися Полтавщиною, на exo.in.ua читач знайде більше цікавої та актуальної інформації про історичні містечка, події та новини у краї. Завітав до полтавського краю, гість з іншої країни чи навіть області одразу відчує неповторний колорит та самобутність. У Полтавському регіоні кожен турист знайде заняття по душі. Для істориків, приїхати до Полтавщини - означає доторкнутися до історичних місць. Адже започаткування краю розпочалось сотні століть потому. Ці місця пам’ятають трагічну битву під Полтавою, гуркіт козацької визвольної війни, становлення гетьманської України. Архітектура – це речовий доказ тому, що тут і справді відбувалися важливі історичні події.

Літератори зі всього світу приїздять до Полтавщини, щоб на власні очі побачити оспівану Гоголем Диканьку, сорочинську ярмарку, яка й досі щорічно відкривається у Сорочинцях. Мандруючи гоголівськими місцями відчувається магічний, зачарований дух, як в усіх творах відомого автора.

У Полтавській області можна відпочити на справжньому курорті, славному місті Миргород. Тут ви насолодитеся чистим повітрям та свіжою мінеральною водою, погляд буде зігрівати розкішна природа.

Особистостям, що цікавляться творчістю та ремеслами, варто завітати до містечка Опошня, а саме до художньої галереї, національного музею гончарства. У передмістях Опошні ще здавна знайшли багаті родовища мінералів та унікальної глини, з якої відтворюють й досі незвичайні гончарні вироби.

Спокійні, навіть філософські екскурсії подарує Козельщина. У цьому краї зосереджені старовинні храми, церкви, монастирі. Паломники відчують справжнє духовне полегшення, відвідавши музей української ікони.

Куди б вас не «закинуло» у Полтавщині, кожен край подарує масу нових вражень.