Більшість користувачів Інтернетом головним критерієм вважають швидкість передачі. Щоб задовольнити потреби в даній галузі, що постійно зростають, рекомендується під'єднати гігабітний інтернет. Компанія LinkCom забезпечить максимальні параметри діяльності мережі. У цьому випадку не буде затримок із завантаженням файлів, зупинок під час перегляду улюбленого фільму, проблем з онлайн-грою або користування іншими ресурсами. Дане рішення ідеально підходить для корпоративних клієнтів, де потрібен ефективний відеозв'язок та швидке виконання завдань.

Переваги високошвидкісного інтернету

Сьогодні більшість з нас купують інтернет не тільки для себе, а й для всієї родини, яка мешкає під одним дахом. Крім того, кожен член сім'ї може одночасно використовувати більше одного пристрою, підключеного до єдиного модема. Це можуть бути, наприклад, телевізори, комп'ютери або ігрові приставки.

Переваги інтернету в 1 Гб:

  • Легко використовувати кілька пристроїв одночасно без помітного зниження комфорту.
  • Переглянути кілька фільмів одночасно онлайн.
  • Завантажувати відео найвищої якості, не витрачаючи час на буферизацію.
  • Грати онлайн-ігри з максимально доступною швидкістю інтернету.
  • Працювати з дому із високою ефективністю процесу.
  • Отримати все одним натисканням кнопки без затримок.

При цьому використовується одне й те саме оптоволоконне підключення до Інтернету. Цікаво, що якщо ви проведете тест швидкості на всіх цих пристроях одночасно, досягнете швидкості більше ніж 1 Гбіт/с. У такій ситуації швидкість інтернету на окремих пристроях може бути різною – це залежить від технічних можливостей кожного з них та типу інтернет-з'єднання (кабельне або Wi-Fi).

Чому варто вибрати фіксований інтернет

Переваги співпраці з постачальником послуг linkcom:

  • Оптоволокно — це гарантія швидкого з'єднання незалежно від кількості пристроїв, які одночасно використовують одну й ту саму мережу.
  • Користувач може бути впевнений, що інтернет-з'єднання не перерветься у разі поганих погодних умов, як у випадку, наприклад, під час використання радіоінтернету.
  • Найшвидший фіксований інтернет дозволить всій родині насолоджуватися роботою та розвагами у будь-який час та в будь-якому місці в межах досяжності Wi-Fi з'єднання.

Домашній інтернет від компанії LinkCom пропонує на вибір кілька різних пакетів. Вирішіть, який варіант відповідає вашим очікуванням, та зв'яжіться з нами! Якщо ви не знаєте, який пакет вибрати, запитайте наших фахівців.