Дуже часто правильно підібраний колір в рекламному бізнесі може з'явитися більш вагомим фактором, ніж міститься в рекламі сам текст. Саме колірна гамма і графічне оформлення об'ємних літер спочатку змушують прочитати ваш меседж. Це і приваблює в першу чергу увагу потенційних клієнтів до вивіски. Тому дуже важливо, щоб замовити зовнішню рекламу, звернутися до фахівців своєї справи, вбивши в пошуковий рядок всього три слова: рекламные вывески изготовление.

Правильно підібрана колірна гамма в більшості випадків, за твердженням психологів, є зумовлюючим фактором у вирішенні відмовитися або прийняти рекламовану послугу або продукт. Якщо кілька варіантів зовнішньої реклами є перед вашими очима, який з них ви почнете читати в першу чергу? Навряд чи ви прочитаєте спочатку об'ємні букви, які виконані в чорно-білих тонах. Кожен колір має свій вплив на різні групи людей. У рекламній справі є надзвичайно важливим, щоб дизайн замовлених вами на http://magicgroup.com.ua/neonovyie-vyiveski/ об'ємних літер, вивісок або лайтбоксів був обов'язково орієнтований на цільову конкретну аудиторію. Тому слід підбирати такі кольори, щоб вони увагу концентрували на адресованій конкретному споживачеві текстової навантаженні вашої рекламної продукції.

Наприклад, візьмемо, червоний колір. Пов'язують його з дією, агресією або владою, кров'ю або високою температурою, гнівом або небезпекою, пристрастю, любов'ю або вогнем, хвилюванням, теплотою або драмою. Червоний колір є досить помітним кольором, завжди і всюди привертає увагу. Одночасно відтінки червоного також можуть відповідати відразу за кілька емоцій. Так, червоне світло світлофора не тільки закликає зупинитися, він привертає увагу пішохода. Таким чином, лайтбокс або рекламний щит, замовлений в червоних тонах, викличе природне бажання прочитати текст, зупинившись біля вашого рекламного продукту!