Каталог рольових ігор - річ дуже і дуже корисна. Це варто запам'ятати як гравцям початківцям, так і просунутим геймерам. Для чого це потрібно?  

Давайте уявимо. Вам 12 -13 -25-58 років і Ви не уявляєте, що таке рольова гра, де її знайти і як грати. Тут, припустимо, просто. Заходимо у всезнаючого Вікіпедія, шерсть сторінки про ігри і знаємо все краще за всіх. Далі? Треба ж випробувати теоретичні знання на практиці. Де взяти гру? Не брати ж першу-ліпшу. Ось тут якраз і приходить на допомогу каталог рольових ігор. Таке зібрання ігор як, скажімо на ресурсі «Яндекс: каталоги» дає цілком об'єктивне і досить повне уявлення про те, які ігри входять в топ, а які давно пішли в офф світу комп'ютерних рольових ігор. Виникає логічне запитання. Як гри потрапляють на верхні рядки каталогу. Система підрахунку статистики відвідувачів на сайті дає на нього чітку відповідь. Чим більше людей заходять і залишаються на сайті, тим вище його рейтинг, тим ближче гра до заповітного першого місця в каталозі.  

Ситуація інша. Ви геймер середньої руки. Багато граєте, мало читаєте, трохи цікавитеся темою. Аналізувати всю літературу та інформацію з даної тематики складно, а, якщо вже бути чесним, нереально. Знову ж, допоможе каталог рольових ігор. Дата випуску гри, основні вимоги і характеристики, опис ігрового світу і лінії сюжету - ось і все, що потрібно більш-менш обізнаній гравцеві, щоб вибрати собі заняття на кілька найближчих годин.  

Каталог рольових ігор, природно, не один, має безліч аналогів, часто більш зручних, ніж зазначений вище. Вкрай корисно виділення в каталозі різних категорій ігор в залежності від жанрів. Таким чином, можна визначити кращих не тільки серед усіх абсолютно виробників рольових ігор, але також і визначити флагманів тематичних груп.

 

Рольова гра «Академія Аетернум»

Вже давно говорять про появу нової раси. Це надлюди, що володіють екстрасенсорними здібностями, так звані «індиго». Назва походить від кольору аури подібних людей. Але якщо в реальності існування і масовість цього явища поки залишається маловивченим, то гри щосили експлуатують цю тематику.  

Рольова гра «Академія Аетернум» - це фантастичний світ, населений істотами з людським виглядом, проте мають зовсім людські здібності. Вони можуть піднімати тяжкості, долати величезні відстані за пару секунд, читати думки інших, передбачити майбутнє. Цих людей мало, але вони можуть змінити долю планети докорінно. Саме тому уряди країн прагнуть залучити таких людей для виконання різних місій.  

У Англії створюється академія Аетернум, в якій і проходить рольова гра. В академії люди з незвичайними здібностями вчаться керувати ними і використовувати на благо інших.  

Протистояння в грі розділяє учнів академії Аетернум і тих, хто в неї не потрапив з різних причин. Ті, хто так і не зрозумів, для чого йому дано ці здібності або ті, хто використовує їх на шкоду оточуючим - постійні опоненти учнів академії. Природно, що одних доводиться нейтралізувати, інших - наставляти на шлях істинний.  

Рольова гра «Академія Аетернум» - це не просто історія людей з незвичайними здібностями на службі в уряду Англії. Крім виконання небезпечний місій на благо країни і вирішення проблем планетарного масштабу, учні академії ще й живуть звичайним життям. Вони дружать, закохуються, ворогують, адже як не крути, але навіть понад - люди - всього лише люди.