Багато хто віддає перевагу приватному житлу перед квартирами у багатоповерхових будинках. Це не дивно, адже окрема будівля дає більше можливостей для її перепланування. До того ж вона краще забезпечує особистий простір. Вам не доводиться рахуватися з сусідами, які оточують зверху, знизу і знаходяться на одній з вами площадці. До того ж до приватного житла, як правило, додається присадибна територія, яка зможе послужити вам чудової зоною для відпочинку.

Нажаль, не завжди окремі приватні будинки підключені до всіх комунальних систем. До того ж багато хто воліє зводити будівлю з нуля, а в такому разі піклуватися про забезпечення її  електрикою, теплом, газом і водою доводиться самостійно. Вирішити проблему з обігрівом і гарячим водопостачанням можна за допомогою двоконтурного котла. Устаткування може діяти на електриці, газі і т.п. Однак в наших умовах більш вигідні агрегати, для роботи яких підходять дрова, кокс, вугілля, пелети тощо. . Твердопаливні котли коштують недорого і дозволять вам уникнути астрономічних сум в квитанціях на оплату комунальних послуг. До того ж вони чудово справляються зі своїми завданнями там, де неможливо підключити газовий або електричний котел.

Сировину для роботи агрегату знайти зовсім неважко. До того ж коштує воно дешево. Наприклад, дрова ви зможете купувати оптом за помірною ціною. Крім них допускається використовувати і деревні відходи, тріски, брикети. Тому котли, які працюють на дровах, вважаються одними з найбільш зручних і доступних, ось сторінка порталу компанії «Ройек-Львів», на якій ви зможете їх придбати.

Важливою перевагою агрегатів є їх екологічність. При роботі не виділяється речовин, які здатні зашкодити довкіллю або здоров'ю власника.

Зрозуміло, тверде паливо не є ідеальним. Котли, що працюють на ньому, теж мають свої особливості, які важливо врахувати. Наприклад, паливо згорає нерівномірно. Це основна причина, по якій тривалий час виробники не могли домогтися автоматизації обладнання, а також забезпечити регулювання рівня нагрівання. Але з появою піролізних котлів, які можливо придбати тут (у відповідному розділі порталу «Ройек-Львів»), дана проблема пішла в минуле. Вони обладнані відразу двома камерами (для дожигу і горіння піролізного газу). Завдяки такому рішенню вдалося забезпечити управління процесом горіння сировини. Причому паливо згорає майже повністю.