Інтер'єр складається з деталей. Саме такі елементи і служать тими штрихами, які надають обстановці індивідуальності і ексклюзивності. Але що саме використовувати в якості декору? Останнім часом улюбленим інструментом дизайнерів стали безкаркасні меблі. Чим же вона заслужила таку шану?

Це особливий вид гарнітура, який відрізняється компактністю і мобільністю. Ви легко можете переміщати безкаркасні меблі по кімнатах або прибирати зовсім. Але оформлювачі полюбили їх не стільки за малогабаритність, скільки за яскравий зовнішній вигляд - саме він дозволяє реалізувати масу дизайнерських ідей.

Що ж саме відноситься до безкаркасних меблів? Це – бін беги, пуфики, крісла м'ячі. Де можна замовити їх в Луцьку? Краще за все не витрачати час на походи по меблевих салонах і придбати вироби онлайн. Так, на порталі promopuff.com.ua представлені всі види безкаркасних меблів. Тут є досить оригінальні рішення, які допоможуть вам отримати креативний і нестандартний інтер'єр. До речі, цінова політика компанії вельми адекватна, тому її продукція доступна широкому колу споживачів. Якщо ви не знайшли потрібних варіантів, то можете подивитися пуфи і крісла у Епіцентрі або придбати їх у частників через віртуальні дошки об’яв.

Де задіяти?

Для яких приміщень підходять безкаркасні меблі? Краще використовувати її там, де потрібні додаткові сидіння. Наприклад, у вітальні. Тут ми збираємося всією сім'єю, зустрічаємо гостей - крісла груші тут точно не будуть зайвими. До того ж за допомогою цих елементів можна зробити обстановку більш душевною і теплою.

Можна поставити пуфики і крісла також в спальні або дитячій кімнаті. До речі, дітям особливо до душі такі меблі, так що, ви можете замовити для своїх малят одразу кілька кумедних крісел або пуфів.

Чудово виглядають яскраві бін-беги і на терасі, в саду. Тому, якщо ви живете в приватному будинку, сміливо декоруйте інтер'єр бескаркасними меблями.

Як підібрати варіанти під оформлення?

Особливих складнощів з цим не буде - в асортименті promopuff представлені варіанти під будь-який інтер'єр. Так, для кімнати кантрі можна взяти крісла-груші з квітчастою оббивкою, для авангарду - з кумедним принтом. Новаторські інтер'єри можна прикрасити шкіряними однотонними пуфиками.

Що потрібно для оформлення прованс? Віддавайте перевагу пуфикам темних або світлих відтінків. Принтів на них бути не повинно.

Для класичних інтер'єрів можна взяти крісла груші м'яких відтінків - коричневі, бежеві, жовті. За допомогою них можна підкреслити задумку і додати кімнаті затишності.

Як бачите, безкаркасні меблі - чудова знахідка для будь-якого інтер'єру. Вивчайте каталоги з пропозиціями, вибирайте варіант для свого будинку і робіть обстановку душевною і презентабельною.

Хай щастить.