Ситуація на українському ринку нерухомості трохи стала жвавішою: ціни – падають, кількість угод – росте. У Львові можна за 30 000$ стати власником непоганої однокімнатної квартири з ремонтом. Але, як зазначають аналітики ринку нерухомості, в найближчі місяці вартість квадратних метрів почне поступово зростати. Тому, якщо мрієте переїхати до столиці Західної України, саме час замислитись над купівлею тут власного майна. У цьому може допомогти пошуковий портал http://www.lun.ua/, де зібрані всі актуальні об’яви щодо продажу житлової нерухомості.

Середні ціни на житло у Львові

У Львові є можливість купити житло від економ-класу до елітних апартаментів. У питанні порайонного ціноутворення Львів теж має свою неповторну особливість. Тут, як й в інших великих містах, є свої фаворити. Так, найбільш популярні та дорогі квартири у Галицькому й у прилеглих до центру частинах Личаківського й Франківського районів. Метр квадратний житла на вторинному ринку тут коштуватиме 1200$, або й більше – то вже залежить від стану помешкання й будинку. Якщо однокімнатна квартира у Галицькому районі вийде від 35 тис.дол., то двокімнатна площею 38 кв.м. обійдеться у 45 тис. дол. Трьохкімнатні апартаменти у центрі можливо купити за 65-68 000$, хоча вони й не користуються великим попитом через досить суттєві комунальні платежі.

Проте, навіть у «серці» міста можна знайти житло по ціні 1000$ за 1 кв.м. Цінова планка деяких квартир в старовинних будинках на центральних вулицях часом є нижчою, ніж вартість апартаментів десь у спальному районі. Справа в тому, що такі будинки мають свої особливісті, на кшталт, входу до квартири через балкон, кухні без вікон, санвузла на балконі.  

Шевченківський район, незважаючи на розвинуту торгівельно-розважальну структуру, не користується такою популярністю, як центральна частина Львова. Затишна квартира (35 кв.м.) з однією кімнатою у панельному будинку Шевченківського району вийде 32 тис. дол., тобто близько 920$ за один квадратний метр. Хоча доступні й більш дешевші варіанти по 900$ за кв.м. Якщо розраховуєте на вартість житла близько 850$ за метр квадратний, тоді треба шукати нерухомість у спальних частинах Львова, до яких й відноситься Сихівський район. Тут однокімнатна квартира з ремонтом й площею  41 кв.м. коштує трохи більше 35 тис. дол.

Львів – велике туристичне місто, тому місцева нерухомість буде цінуватись завжди. Тому придбати тут квартиру – зробити непогану інвестицію у свій майбутній достаток. А в пошуках житла Вам допоможе пошуковий портал нерухомості в Україні - ЛУН.ua.