Буксирувальний трос допомагає автовласникам вирішувати нештатні ситуації, пов’язані з виходом з ладу техніки та необхідності її буксування до СТО. Пропозиції виробників орієнтовані на різні потреби споживачів, тому в каталогах магазинах можна зустріти багато варіантів цих товарів.

Головний принцип поділу на групи та типи буксирувальних ременів пов’язаний з максимальним навантаженням, типом матеріалу та наявністю допоміжних елементів. Пропонуємо більш детально розглянути даний товар та обрати найбільш відповідний трос до ваших потреб з каталогу компанії ЛІФТЕК ГРУП.

Головні види та характеристики буксирувальних ременів

При підборі буксирувального ременя на сайті https://liftec-group.com.ua/remeni-buksyruvalni-strichkovi слід виходити з маси автомобіля та конструкції буксирувальних пристроїв. Для більшості легкових автомобілів слід купувати троси з навантаженням не менше 3 т., для комерційних вантажівок потрібні троси з навантаженням не менше 5 тонн, а для вантажних автомобілів від 10 т. і більше.

Основні види буксирних ременів від ЛІФТЕК ГРУП:

1.      Буксирувальні троси виготовляються з сталевих канатів і, відповідно, мають різні експлуатаційні характеристики. Вони найбільш міцні та надійні при використанні в тяжких умовах, з робочим навантаженням 4-25т.

2.      Буксирувальні ремені із текстильної стрічки (поліестерові) також характеризуються міцністю та еластичністю.  Еластичність буксирувальної стрічки дозволяє пом'якшити ривки, які можуть виникнути під час буксирування, компактні для зберігання та не травмують при використанні.

Виконання закінчень буксирувальних ременів і тросів бувать:

  • Петля-Петля
  • Крюк-Петля
  • Крюк-Крюк
  • Скоба - Петля
  • Скоба - Скоба
  • Крюк - Скоба

Кожен ремінь для буксирування в комплекті має невеликий ремінь для кріплення, щоб буксирний шнур був згорнутим і не заважав йому в багажнику. Крім того, стрічка на гачках (тобто в місці, найбільш схильному до розривів) зміцнена другим шаром стрічки.

Особливості застосування буксирувальних стрічок та тросів

Більшість легкових автомобілів мають буксирувальні петлі, тому для них краще підходять троси з гаками або cскобами. Окремо потрібно враховувати умови, в яких експлуатуватиметься буксирувальний трос. Для витягування авто з бруду найкраще підходять поліпропіленові та інші синтетичні вироби. Вони можуть розтягуватися в деяких межах, тому виступають як накопичувач енергії, допомагають створити потужний ривок і одночасно служать амортизаторами.

При виборі троса звертайте увагу на наявність запобіжних пристроїв - прапорців або червоних вставок. Якщо їх немає, при буксируванні автомобіля слід виготовити їх самостійно. Правильно підібравши буксирувальний трос для автомобіля, ви отримаєте простий, надійний та ефективний засіб для боротьби з бездоріжжям, буксирування машини у разі несправності.