Меблі з дерева: переваги та особливості вибору
Натуральна деревина в усі часи високо цінувалася за міцність та довговічність, красу і респектабельність, за надійність та безпеку. Такими перевагами у повній мірі володіють і предмети виготовлені з цього матеріалу. Саме тому меблі з дерева стають незамінним виробом як в інтер’єрі будинку, так і на дачній або присадибній ділянці. І варто зазначити, що якщо придбати меблювання для житлового приміщення досить просто – достатньо підібрати відповідні за стилем предмети, то обирати меблі для саду трохи складніше. Адже у вуличних умовах кожен предмет піддається особливо агресивному впливу, а, отже, він повинен стійко переносити негоду і негативні фактори середовища.
У нашому магазині представлені лише найкращі меблі з дерева в Україні для саду. Це широкий асортимент:
  • столів;
  • лавок;
  • стільців;
  • крісел;
  • меблевих комплектів (стіл і лавки, або стіл і крісла).
Кожен предмет виготовлений з натуральної деревини. Саме тому всі вироби мають ексклюзивний дизайн, а велика частина процесу виробництва виконується в ручному режимі. Майстри ретельно працюють над кожним елементом, роблячи предмети комфортними, функціональними і практичними. І це далеко не всі якості, завдяки яким дерев’яні меблі отримали настільки широке поширення.
Особливості дерев’яних меблів
Меблі, представлені в нашому магазині, виготовляються з масиву бука або сосни. Ці породи мають безліч переваг. Зокрема, можна виділити наступні характеристики:
Природність і натуральність. Дерево – це екологічно безпечний матеріал, який сприятливо діє на навколишню атмосферу, а також на організм людини. Відбувається це за рахунок виділення особливих смол і масел, здатних знезаражувати повітря. Найяскравіше такі властивості проявляються у виробів з хвойних порід. Крім того, навіть при нагріванні дерево не виділяє токсичних речовин. Однак, це вірно лише в разі придбання якісних меблів, таких, які пропонує наш магазин. Адже в процесі виробництва майстри не використовують небезпечних клейових або лакових складів, а всі матеріали проходять обов’язковий контроль якості.
Надійність і міцність. Деревина здатна стійко переносити тривале перебування в агресивному середовищі. Наші садові меблі відрізняється хорошою вологостійкістю, стійкістю до від’ємних і високих температур, також вони стійко переносять попадання прямих сонячних променів і механічний вплив. Однак, подібні якості зовсім не говорять про те, що саме так меблі і слід утримувати. Адже при експлуатації в подібних умовах скорочується термін «життя» предметів. Тому, для довготривалого використання дерев’яних крісел, столів, лавок або стільців рекомендується заносити їх під час зимового періоду в опалювальні приміщення, а також не тримати на сонці і прикривати від дощу.
Престижність і естетичність. Дерев’яні меблі відрізняється індивідуальним дизайном, за рахунок того, що малюнок їх поверхні завжди ексклюзивний і неповторний.
Легкість догляду. Доглядати за меблями з деревини нескладно, достатньо регулярно прибирати пил з поверхні і бруд. При цьому не слід докладати занадто багато зусиль і не використовувати абразивні або агресивні засоби для чищення.
Як обрати дерев’яні меблі
Купувати вироби в нашому магазині досить просто. Адже вся запропонована продукція має високу якість, міцність і функціональність. Все що потрібно від користувача – це обрати конкретні розміри придбаних предметів і їх зовнішній вигляд. І можна впевнено заявити, що наші меблі з дерева гармонійно впишуться в будь-який інтер’єр, а також прикрасять собою садову ділянку або присадибну територію. Як правило, найкращим рішенням для саду або дачі вважається купівля меблевого комплекту, до якого входять розкішний і зручний стіл, а також ергономічні лавки.
Меблі у нашому магазині відрізняються високими експлуатаційними властивостями, вони міцні, престижні і розкішні. Завдяки таким якостям, вироби напевно зможуть прикрасити собою будь-яку ділянку або інтер’єр, а при належному догляді слугуватимуть меблі ручної роботи багато років.