Антикафе є місцем, де люди зустрічаються і проводять свій вільний та робочий час (при потребі).

Вперше у Європі антикафе відкрили у 2012 році в Парижі. У 2013 році відкрилась перша філія антикафе у Великобританії в місті Лондоні. Ще одна філія була відкрита в 2015 році в Манчестері. Антикафе іноді називають час клуб або кафе з оплатою за хвилини. Воно є одним з видів громадського бізнесу, новий вид розваг, який став популярним у всьому світі, зокрема спочатку  у 2011 році в Росії і кількох країнах СНД.

Не є секретом те, що заснував концепсію антикафе ще у кінці 2010 року Іван Мітін у м. Москві. Його заклад «Будинок на дереві» швидко набрав популярності. Це була перша спроба нестандартної оплати у закладах. Пізніше, більш схожим на сучасне антикафе Мітін відкрив заклад “Циферблат”, у якому й при думав оригінальний спосіб оплати - за час перебування. 

Антикафе схоже на кафе або клуб, який можна «найняти» протягом короткого проміжку часу. На відміну від звичайного кафе, основна мета антикафе створити зручну атмосферу для людини, таку, щоб усім було затишно та комфортно. Тут оплата здійснюється за тривалість перебування. Тут також можна випити кафи та з’їсти чогось смачненького як і в інших кафе, проте Ви вже за це не оплачуєте. Як правило, в антикафе можна знайти легкі закуски і десерти, настільні ігри, коворкінг-центр, бездротовий доступ до Інтернету, різноманітні фільми і відео, ігрові консолі (такі як Xbox або PlayStation) із популярними іграми FiFa та Mortal Kombat. Клієнти платять за час проведений у антикафе. Повірте, побувавши у антикафе Ви неодмінно захочете прийти туди знову.

Тут не потрібно здійснювати  величезну доплату за додаткові послуги. Також, у антикафе  Ви можете орендувати приміщення для ділових зустрічей, конференцій й інших подій.  Ціни у антикафе Вас приємно здивують.  

Це місце, куди можна і потрібно приходити із дітьми. Тут Ви зможете пограти у настільні ігри та ігрові приставки, розпочати роботу над цікавим проектом із дитиною. Просто посидіти та поговорити, як би це не було банально. Якщо у Вас є чудова компанія друзів і просто гуляти у дворі уже набридло, приходьте у антикафе – час проведете весело та корисно. І на заключення, антикафе – це місце, де Ви можете побути у хорошій атмосфері, почитати книгу під чашку запашної кави, побесідувати із друзями та знайомими. Якщо Ви ще не були у антикафе Вашого міста, то обов’язково прийдіть туди – повірте Ви не пошкудуєте. Насолоджуйтесь життям та знайдіть час для корисного відпочинку.