Зарубіжні нейрохірурги і неврологи, особливо німецькі фахівці, користуються серед мешканців Луцька величезним попитом, до яких звертаються з патологіями спінальних дисків, на дитячий церебральний параліч, пухлинами мозку, паралічами сідничного і лицьового нервів і іншими захворюваннями нейрохірургічного, неврологічного та та онкологічного профілю за посиланням лечения рака шейки матки в Германии. Кожному пацієнту за допомогою West Medical можна підбирати найкращих фахівців і найкращі клініки, щоб поїхати на лікування в Німеччину, а також щоб професійні діагностичні та реабілітаційні заходи виявилися безболісними і максимально дієвими.

Серед жителів Луцька в медичних установах Федеративної Республіки Німеччини традиційно найбільшою популярністю користується ряд клінічних напрямків. Люди сюди їдуть, щоб без хірургічного втручання вилікувати пухлину мозку, пройти курс лікування за спеціальними методиками дитячого церебрального паралічу, що сприяє відновленню функцій рухового і неврологічного циклу, пройти курс лікування раку, а також реабілітаційний курс після повернення до повноцінного життя хворого на сайті West Medical за посиланням лечение рака в Германии с WMG. Величезним попитом останнім часом також користується послуга спеціалізованого або загального обстеження пацієнта на предмет наявності на ранніх стадіях розвитку захворювань (Check - Up).

Для лікування атеросклерозу коронарних судин (т.зв. «хвороби століття») самим інноваційним і сучасним методом можна назвати інтервенційну кардіологію, включаючи стентування і шунтування. У німецьких клініках інтервенційній кардіології під силу, не вдаючись навіть до госпіталізації пацієнта, відновити кровообіг серця, вилікувати аритмію, а також попередити розвиток інфаркту. Сьогодні в Німеччині ринок надання послуг медичного профілю невпинно розширюється і динамічно розвивається, роблячи все більш популярним т.зв. медичний туризм. Величезний попит в німецьких клініках на реабілітацію і лікування також підкріплюється можливістю подивитися світ, розширити свій кругозір і непогано відпочити за кордоном.