Напевно кожна друга дівчина зустрічається з проблемою вибору якісного та доступного інструменту для волосся, серед якого є і випрямлячі волосся, або як ще їх називають – праски для волосся. Цікава назва, оскільки прасувати волосся звучить якось дивно, хоча і сам сенс у цьому є. Випрямляч волосся дуже популярний прилад, яким користується велика кількість жінок не тільки в Україні, але й у всьому світі. Це зовсім не означає, що майже всі жінки мають кудряве волосся – це означає зовсім іншу зачіску та зовнішній вигляд зачіски в цілому. Після обробки волосся праскою, воно стає слухняним, м’яким та яскравим. Але є й зворотна сторона медалі – можна значно пошкодити волосся, вирівнюючи його неякісною праскою. Щоб цього не трапилося, треба дуже ретельно підходити до питання вибору випрямляча.

По-перше, треба мати чітке уявлення які саме бренди є сучасними і виділяються своєю якістю, а по-друге, з чого саме складається сучасний випрямляч для волосся. А складається він з таких основних компонентів, як нагрівальні елементи (пластини), система контролю температури нагріву та управління, матеріали та спеціальні функції. Сьогодні більшість жінок дивляться у сторону професійних виробників інструменту для волосся, оскільки саме ці виробники більше за інших знають усі тонкості, з якими зустрічаються сучасні перукарі та стилісти. Тому маємо обирати саме професійні прилади, а найпопулярнішими виробниками сьогодні є Babyliss Pro (Бебіліс), GA.MA (ГАМА), Tico Professional (Тіко Профешинал), Moser (Мозер), Wahl (Валь), Ermila (Ерміла), а також торгова марка Kiepe (Кіпі). Напевно, деякі торгові марки Вам зустрічались раніше або Ви десь їх чули, але насправді лідери ринку сьогодні саме такі. Придбати професійний випрямляч для волосся можна в інтернет-магазині http://vicshop.com.ua/parikmaherskie-instrumenty/utyuzhki-dlya-volos/. У Києві чи у Львові, знайти таких виробників у звичайному побутовому магазині неможливо. Тепер розглянемо що є сьогодні такого цікавого в різних моделях від цих виробників, які є лідерами найбільших міжнародних виставок індустрії краси.

Сучасні моделі компонуються керамічними, турмаліновими або титановими пластинами. Ще є фірмові покриття, наприклад EP 5.0, яке було розроблено тм Babyliss. Найпоширине покриття з кераміки, тому що воно має низьку ціну при якій матеріал володіє чудовим ковзанням і довговічністю. Майже усі базові моделі мають саме такі пластини. Турмалінові пластини мають деяку перевагу, а саме можливість випромінювати негативно заряджені іони, які сприяють збереженню здоров’я волосся і роблять його більш слухняним, знімаючи статику. Також використання турмалінових пластин надає волоссю блиску. Титанові пластини встановлюють на найдорожчі моделі, окільні це дуже міцний и щільний матеріал, який володіє найліпшим ковзанням та дозволяє розігрівати пластини до 230 градусів за Цельсієм. Саме така температура потрібна, наприклад, для кератинового випрямлення волосся. Такі моделі прасок для волосся найдорожчі і найкращі у своєму виді, а волосся після випрямлення такою праскою має діамантовий блиск.

1 (1)

Управління випрямлячем, а саме його температурою також має значення. Якщо ви маєте намір придбати випрямляч для особистого використання, то Вам лише потрібно підібрати потрібну для себе температуру нагріву і вибрати відповідну модель з фіксованою температурою нагріву, наприклад, 180 C, або 210 C, тощо. Моделі з терморегулятором більше потрібні для професійного застосування, наприклад, для роботи у салоні краси, куди приходять клієнти с різним типом волосся, для якого треба встановлювати індивідуальну температуру. Найкращі моделі мають цифрове управління температурою з LCD дисплеєм.

Зверніть увагу на наявність таких функцій, як іонізація та оксигенізація. Ці технології дозволяють зберегти здоров’я волосся, шляхом збереження природньої вологи в його структурі. Але слід пом’ятати про спеціальні засоби для захисту волосся, такий, як спрей- термозахист.