Одноразові тапочки - ідеальне рішення для різноманітних комерційних установ. Таке взуття часто можна зустріти в готелях для створення максимального комфорту відвідувачів та підтримки в приміщеннях чистоти та порядку. Разові капці також часто використовують у саунах, басейнах, лазнях і в душі, оскільки підвищена вологість робить підлогу в таких установах мокрою і слизькою. Тому одягнений на ноги відвідувачів одноразовий атрибут запобігає їх ковзанню та убезпечить від попадання на стопи різних шкідливих мікроорганізмів.

Навіщо потрібні одноразові капці?

Таке одноразове взуття використовують у багатьох сферах діяльності. Це обумовлено тим фактом, що такі капці роблять перебування відвідувачів чи клієнтів у якомусь місці максимально комфортним. При відвідуванні салонів краси, де є масажні або інші процедури пов'язані зі зняттям взуття, вам обов'язково запропонують одягнути разові капці. Вони дають максимальну зручність клієнту та унеможливлять забруднення підлоги приміщення вуличним взуттям. 

Безперечні переваги

Одноразові тапочки мають цілу серію плюсів:

  1. Практичність та безпека. Такі аксесуари виробляються з якісних матеріалів і мають протиковзну підошву, яка запобігає можливості виникнення травм на слизьких напольних покриттях.
  2. Великий вибір моделей. Всі версії характеризуються універсальним дизайном і бувають з відкритим та закритим носком. Але вони можуть бути махровими, флізеліновими, велюровими та виконуватися у різноманітній колірній гамі.
  3. Величезна сфера використання. Капці носять не тільки в готелях, а й у салонах б'юті індустрії, басейнах, соляріях, лазнях та спортивних клубах. Також продається взуття разового використання для домашнього носіння.

655b781813400.webp

Матеріали виготовлення

Одноразові капці виготовляються з безпечних матеріалів, таких як:

  • ізолон, стійкий до ультрафіолету та температурних перепадів. Виходячи з таких характеристик такий виріб чудово підходять для соляріїв та саун;
  • поліпропілен, що забезпечує максимальну гігієнічність Поліпропіленові капці виготовляються у вигляді в'єтнамок, тому найбільш популярні в салонах краси серед клієнтів, що прийшли на педикюр;
  • спанбонд, з якого створюються капці для відвідування басейнів, косметологічних кабінетів та салонів краси;
  • махра, що є найбільш універсальним та популярним варіантом. Махрові капці зустрічаються у готелях, СПА комплексах і навіть у домашніх умовах, коли приходять гості.

Одноразові капці є незначним, але важливим нюансом, який дає можливість відвідувачам відчувати турботу про них. Таке взуття має доступну ціну, але його використання значно підіймати репутацію комерційного закладу.

Джерело матеріалу: https://chila.ua/