Інтимні стосунки мають бути виключно на радість та задоволення – це приємний спільний акт, який безпосередньо впливає на відносини партнерів. Недолік мастила може серйозно позначиться на якості сексу, а свербіж та роздратування додатково погіршать ситуацію. Уникнути таких проблем допоможуть якісні, а головне сертифіковані лубриканти для анального сексу, вагінальних чи оральних пестощів. Головне правильно підібрати актуальну серію з огляду на ключові особливості, призначення та інші параметри різних видів інтимних гелів.

лубриканти для анального сексу

Які бувають лубриканти?

У прагненні конкурувати один з одним виробники впроваджують нові формули, додають незвичайні компоненти, «грають» з ароматами та смаками. Цим і обумовлено різноманітність засобів, які представлені на полицях гарних секс-шопів. Огляд ключових відмінностей буде корисним у пошуках ідеального продукту.

За складом

Лубрикант – це інтимний гель з особливою текстурою та властивостями. Існує три основні категорії, які різняться в залежності від сировини, яка використана в основі:

 • Водні. Легко змиваються, добре підходять для застосування з будь-якими презервативами та секс-іграшками з різних матеріалів. Можуть висихати з часом, під час тривалої прелюдії чи статевого акту вимагають повторного нанесення.
 • Силіконові. Забезпечують тривале ковзання, не висихають навіть за кілька годин, ідеальні для водних ігор – сексу у ванній чи душі. Змити проточною водою змазку не вдасться, тільки з милом чи гелем для душу. На ліжку або на одязі при необережному нанесенні можуть залишитись сліди.
 • Олійні. Інтенсивно живлять і зволожують шкірні покриви, дбайливо загоюючи мікротріщини та будь-які пошкодження. Добре підходять для масажу промежини, але неприпустимі для проникнення в презервативі – олії можуть зруйнувати латексні кондоми.

Існують комбіновані чи гібридні продукти – суміш водних та силіконових компонентів. Успішно поєднали довготривале зволоження з можливістю застосування з різними секс-іграшками та контрацептивами.

За призначенням

Різні сценарії інтимних ласк вимагають правильного підбору інтимних гелів із необхідною формулою та переліком компонентів. Як користуватися лубрикантом? На упаковці, як і в описі товарної позиції, детально перелічені основні рекомендації, а також вказані види сексу, для яких вона призначена:

 • Анальний. Густі, довготривалі, можуть містити знеболювальні або розслаблюючі компоненти.
 • Вагінальний. Підходять і водяні, і силіконові. Для спекотних і довгих статевих актів розроблені спеціальні серії з тривалим зволоженням, а для розслабленого, ніжного сексу – легкі склади, які не обтяжують шкіру і не позбавлені ефекту, що «стягує».
 • Оральний. Продукти з різноманітними ароматами та смаками: від яскравих фруктових нот або грайливих алкогольних коктейлів до нестандартних поєднань – цукрова вата, м'ятний шоколад, чорничний мафін або імбирний пряник.

Для радостей сексуального життя варто тримати в запасі різні види продуктів. Завдяки цьому під рукою завжди буде лубрикант, застосування якого є актуальним в даний момент.

За додатковими ефектами

Базовий склад може бути доповнений інгредієнтами з особливими властивостями, що посилюють відчуття:

 • збуджуючі;
 • охолоджуючі;
 • знеболювальні;
 • що знижують чутливість;
 • підвищеної густоти.

В залежності від індивідуальних переваг, чутливості до складу та цілей використання підходить конкретна гель смазка для інтиму. Як користуватися? Наносити на тіло та іграшки та насолоджуватись процессом.

Як вибрати якісний та безпечний лубрикант?

У пошуках універсального засобу корисно орієнтуватися на такі критерії:

 • тип відповідно до основи;
 • склад та безпека застосування (повна відсутність шкідливих хімічних добавок, здатних викликати свербіж, висипання, почервоніння або роздратування;
 • можливість поєднувати з презервативами та секс-іграшками;
 • ефекти та особливості.

Перед покупкою важливо ретельно вивчити характеристики засобу та рекомендації виробника. А відгуки інших покупців, які вже випробували цю серію, допоможуть ухвалити остаточне рішення про покупку.

Правила використання інтимного гелю

Перед застосуванням лубрикант потрібно протестувати на невеликій ділянці шкіри, щоб переконатися у відсутності індивідуальної непереносимості певних компонентів. Важливо дотримуватися інших правил:

 • продукт наносять на чисті інтимні області;
 • для задоволення досить невеликої порції, а надлишок здатний завдати дискомфорту;
 • протягом інтимної гри можна додавати гель.

Зберігати флакон із засобом потрібно у прохолодному та сухому місці, уникаючи прямого сонячного світла. Неприпустимим є використання прострочених продуктів, тому важливо контролювати термін придатності на лубрикант. Інструкція допоможе вибрати бажаний сценарій використання та не помилитись з обсягом нанесення.