Щодня у Львові здійснюються тисячі пасажирських перевезень.  Актуальність послуги завжди висока, тому кількість пропозицій на цьому ринку досить велика.  Кращий вихід із ситуації – замовлення перевезення безпосередньо у виконавця (водія або транспортної компанії). Для розуміння ситуації, слід знати, що в нашій країні пасажирські перевезення офіційно ділять на:

-          регулярні - курсування транспорту за затвердженими маршрутами з узгодженим графіком руху;

-          регулярні спеціальні - доставка співробітників на робочі місця і додому, перевезення школярів і студентів до навчальним закладам;

-          нерегулярні пасажирські перевезення – разові послуги з перевезення туристичних екскурсійних груп, обслуговуванню свят і ритуальних заходів, доставки пасажирів до місць відпочинку.

При замовленні транспорту для спеціальної або нерегулярного перевезення слід орієнтуватися на затверджені норми. Так, транспортні засоби з кількістю пасажирських місць до 9 («мікроавтобуси») відносяться до категорії В. Отже, для перевезень пасажирів у мікроавтобусах не вимагається ліцензія, що в кінцевому підсумку позначиться на невисокій вартості послуги. Якщо пасажирів більше 10 -  потрібно замовляти автобус (транспорт категорії D). Інформацію можна знайти на цьому сайті.