Joomla є однією з найбільш популярних CMS. Все більше професіоналів і талановитих людей займаються SEO просуванням сайтів Луцьк на Joomla.

Отже, ви вирішили просувати свій сайт.

Для початку почніть з написання унікальних статей. Ви, звичайно, можете писати їх самі, але краще довірити цю справу професійному копірайтеру. Якщо ж ви все-таки, в силу якихось обставин вирішили писати статті для сайту самі, то ви повинні знати, що просування сайтів Луцьк займає 3-6 місяців роботи над проектом. Лише, коли пошукові системи не помітять накрутки, то сайт зможе піднятись у позиціях, набрати ТИЦ та відвідуваність.

1. Необхідно відвідати 5 або 6 сайтів конкурентів, що займають перші позиції в пошуковій системі. Вивчити їх контент і провести аналіз.

2. У статті повинно бути відповідне розташування ключових слів і фраз.

Якщо у вас інтернет-магазин, і ви продаєте жіноче взуття, то швидше за все у вашому магазині взуття ділиться на категорії, наприклад: напівчоботи, ботильйони, туфлі, і т.д. Тоді, відповідно, і в статтях повинні бути ці слова і фрази, наприклад до категорії «напівчоботи»: жіночі напівчоботи, купити напівчоботи жіночі і т.д. Але уникайте повтору ключових слів більш ніж 3 рази. Інакше сторінка буде схожа на звалище ключових слів.

3. Вибирайте найбільш читабельний шрифт тексту і розмір. Слідкуйте, щоб колір тексту не зливався з фоном.

Проте, здатність написання унікальних текстів, цікавих читачеві, приходить з досвідом. Тому якщо ви хочете бачити свій сайт в верхній позиціях видачі пошукових систем, то слід все гарненько обміркувати і, можливо, довірити це професіоналам, які займаються написанням текстів і просуванням сайтів вже тривалий час.