Практично кожен з нас зустрічався із складнощами при працевлаштуванні. Це не дивно, адже в державі сьогодні складається досить непроста економічна ситуація. Ускладнюють пошук роботи також інші фактори - скорочення на підприємствах, переповненість ринку праці кваліфікованими кадрами. Навіть якщо вам пощастило потрапити в штат якої-небудь фірми, зовсім не факт, що вас влаштує зарплата, умови або графік.

не дивно, що в таких обставинах все більше наших співвітчизників виїжджають на роботу за кордон. В основному їх вибір падає на держави ЄС. Найчастіше українці їдуть до Німеччини, Іспанії, Великобританії. Багатьох претендентів також цікавить робота в Польші.

Це цілком зрозуміло. Польща - досить успішна держава зі стабільною економікою. До того ж дістатися до неї дуже просто. Оформлення візи не займе у вас багато часу і не буде вимагати значних фінансових вкладень. До того ж українцям у Польщі простіше адаптуватися - тут схожа мова, близький нам менталітет. А це теж дуже важливо.

Що стосується вибору вакансій, то ринок праці в Польщі може запропонувати українцям місця як в промисловості, будивництві, так і в сільському господарстві, ресторанної галузі. Тут можна влаштуватися і тим, чия професія пов'язана з комп'ютерною технікою або інтернет-технологіями.

Місцеві роботодавці більш охоче беруть на роботу кандидатів, які добре знають іноземні мови. Тому хороша англійська буде вельми до речі.

Дізнавайтеся більше про роботу за кордоном і влаштовуйтеся в іноземні компанії. Це принесе вам не тільки значний дохід, а й нові знання, корисні навички та безцінний досвід!