Сьогодні наука і технології розвиваються дуже стрімко. Регулярно відбуваються досить перспективні відкриття, які здатні сильно змінити життя людини. Не оминає ця тенденція стороною і медицину. У великих світових клініках сьогодні успішно борються з багатьма складними недугами, які ще недавно вважалися невиліковними зовсім. У медичних центрах проводяться перспективні дослідження. Постійно винаходяться нові препарати, перспективні методики.

Одним з найбільш цікавих напрямків у медицині є клітинні технології. Увага до них невипадкова. Це дуже перспективний спосіб боротися з багатьма захворюваннями. У тому числі такими складними, як онкології, гострий лейкоз, лімфоми, саркоми, ДЦП, хвороби серця, Альцгеймера і Паркінсона, ішемії, дефекти шкіри, цукровий діабет і т.д. Стовбурові клітини здатні полегшити стан пацієнта і навіть допомогти повністю перемогти недуг. Не дивно, що багато батьків погоджуються на процедуру забору та збереження пуповинної крові малюка при його народженні. Таким чином вони страхують крихітку на випадок небезпечних захворювань у майбутньому. Пуповинна кров при правильному заморожуванні здатна зберігати свої корисні властивості десятки років до самого запитання.

Само собою, зберігати цей корисний матеріал потрібно в особливих умовах. Їх надають банки крові. Докладніше ви можете дізнатися на http://hemafund.com/uk/ - офіційному порталі компанії «Гемафонд».

Банк «Гемафонд» існує вже тривалий період. За цей час кров, віддана сюди на збереження, не раз використовувалася для порятунку життя клієнтів. Причому досить успішно. Це доводить коректні умови зберігання матеріалу. Втім, на це вказує і те, що банк є ліцензованим. А вимоги для отримання такого роду ліцензії сьогодні висуваються досить жорсткі. Така міра необхідна, щоб клієнти були впевнені, що відданий на збереження матеріал через багато років залишиться все таким же ефективним.

Багато хто звик чути про те, що клітини витягуються з кісткового мозку. Про пуповинну кров поки знають не всі. Тому виникає досить логічне запитання - який варіант добування клітин більш оптимальний? Насправді, ефективність цих елементів багато в чому залежить від їхньої молодості. Чим молодша клітина - тим активніше вона ділиться. А саме ця здатність і дозволяє долати складні захворювання. До того ж процедура забору крові з пуповини безпечна і нескладна. З нею справляється будь-який акушер-гінеколог. Важливо й те, що вона безболісна.