Вентиляція приміщень та кондиціювання повітря повинні створюватися в сукупності, щоб отримати найбільш комфортні і приємні умови для життя і роботи. Однак ці дві системи володіють певними суттєвими відмінностями, про які повинен знати кожна людина, яка займається процесом їх створення. Спочатку важливо відзначити, що кондиціонування може здійснюватися двома різними методами.

Спочатку може бути створена така вентиляційна система, яка поряд з оновленням повітря може додатково виконувати його охолодження. Для цього необхідно купувати таке спеціалізоване обладнання, яке буде забезпечено дорогими внутрішніми компонентами, які при надходженні повітря зовні не тільки будуть виконувати його іонізацію і очищення, але і охолодження. В цьому випадку доведеться концентруватися тільки на створення якісної вентиляційної системи, яка буде володіти неймовірно високою вартістю. Проте в цьому разі виконати всі роботи самостійно буде набагато простіше, оскільки в результаті встановлена тільки одна система.

 

Також кондиціонування повітря може бути реалізовано за допомогою спеціалізованого обладнання, яке призначається для цих цілей. Якщо воно монтується в одному невеликому приміщенні, то для цього підходить стандартна спліт-система, а саме Кондиціонер Київ, який є сукупністю внутрішнього і зовнішнього блоку, з'єднаних один з одним. Якщо ж доводиться мати справу з цілісним великим будинком, для якого обов'язково важливо провести кондиціювання, то в цьому випадку підходять дорогі багатоканальні установки.

Вони зазвичай являють собою окремий прилад, що володіє дуже великими розмірами і незвичайно високою потужністю. Він монтується в окремо створеному для нього приміщенні, а від нього в різні кімнати відводяться труби через особливі канали, причому вони ховаються у стіни. В цьому випадку одна установка легко справляється з кондиціонуванням цілісної будівлі. Установка такого обладнання вважається досить складною і специфічною роботою, а виконувати її потрібно ще на етапі будівництва або капітального ремонту споруди, оскільки у процесі виникає багато забруднень, а також доводиться робити отвори в стінах.

Також кондиціювання будови може бути реалізовано з допомогою мульти спліт-системи, яка відрізняється тим, що є один зовнішній блок, до якого є можливість підключити відразу декілька внутрішніх елементів, причому вони можуть розташовуватися в різних кімнатах однієї будівлі. Таке рішення вважається оптимальним, якщо є не дуже велика будівля, в якій розташовується не більше п'яти приміщень.