Інвертор зварювальний – це сучасний електронний апарат, якому притаманні як звичайні характеристики зварювального обладнання, так і додаткові властивості, які роблять цей апарат більш модифікованим. Дізнавшись, що таке зварювальний інвертор, надалі можна вивчити всі тонкощі цієї майстерності. Інверторний тип зварювальних приладів відрізняється за своїми технічними характеристиками від простих апаратів. Це дозволяє застосовувати інвертори для створення абсолютно різних видів зварювальних швів.

Вигідно купити інверторний зварювальний апарат ви можете в нашому інтернет-магазині.

Перевагами інверторного зварювального апарату є: легке транспортування і виконання робіт на складних ділянках і в обмеженому просторі.

Багатофункційний інвертор сприяє здійсненню зварювання з різного типу електродами, при підтримці ними постійного або змінного струму. Використовують інвертори не тільки в умовах промислової зварювання, але і в побуті. Величезна кількість різних підприємств користуються звичайними видами трансформаторної техніки, оскільки досить велику вагу зварювального обладнання дозволяє виробляти стаціонарну зварювання.

Іншим рішенням проблем є мобільність приладу. Особливість зварювальних інверторів полягає в їх мобільності, їх легко переміщати, піднімаючи на необхідну висоту. Якщо знадобиться техніка для зварювання мобільної бригади для проведення зварювального роботи на висоті, то зварювальний інвертор тут виявляється незамінним.

Механізм роботи приладу зводиться до підзарядки зварювальної дуги енергією, що відбувається без порушень і перебоїв в електричній мережі. Основною відмінністю джерел енергії є тривалість навантаження за часом і обсяг струму, джерелом якого є інвертор. Зварювальний струм, що отримується інвертором, об'єднує його з електродом, тобто його поперечником.

Напруга в мережі буде залежати від розміру поперечника електрода. При зниженні сили струму до певного значення зробити шов за рахунок зварювального інвертора не виходить. Регулювати силу струму, що виробляється приладом, можливо в досить широкому спектрі. В інверторі передбачений ряд спеціальних функцій, які можна вдало використовувати, оскільки апарат:

 - Запобігає налипанню

 - Знижує силу зварювального струму протягом короткого замикання для значень низького рівня 

 - Створює розпал для використовуваних електродів при зварюванні

Якщо необхідно здійснити зварювання за рахунок електродів, розмір поперечника яких дорівнює 3 мм, рівень сили струму буде складати 70 А, а сам зварювальний шов зроблено не буде, тоді і час витрачено даремно.