Інтернет магазин Торгоборуд пропонує широкий вибір столового посуду, кухонного інвентарю, контейнерів для зберігання, гастроємностей і аксесуарів. Професійний посуд для кафе і ресторанів від всесвітньо відомих брендів призначена для сфери HoReCa, будь то великі респектабельні готелі, або невеликі, щойно відкриті, ресторани. Ми оснащуємо найрізноманітніші компанії з сектора громадського харчування та гостинності: ресторани, піцерії, суші-бари, нічні клуби, санаторії, їдальні в освітніх центрах і лікарнях, кейтерингові компанії і багато інших. Не залежно від того, який бізнес ви вибрали: елітний ресторан для гурманів, бістро, галасливий молодіжний клуб, або готель - у нас ви знайдете те, що хочете, в нашому каталозі представлений посуд для барів та ресторанів будь-яких стилів найвищої якості.

Наш посуд для ресторанів і для кафе підходить для реалізації найсміливіших творчих проектів на кухні. Дизайн професійного інвентарю розроблений таким чином, щоб кожен інструмент виконував функції найбільш ефективно. Елегантний декор предметів сервіровки створений, щоб привернути увагу гостей і в той же час забезпечити довговічність і легкість в догляді. Дивовижне розмаїття моделей і велике число різних видів гарантує наявність наймодніших і найактуальніших товарів на нашому сайті.

На сайті torgoborud.com.ua можна знайти такі бренди:

  • Hendi
  • G.Benedikt
  • Arcoroc
  • Forest
  • Riwall
  • Altporcelain
  • Lubiana
  • Lacor
  • Altsteel і ін.

Вимоги до професійного посуду та інвентарю

Посуд для індустрії гостинності повинен відповідати найвищим стандартам. Одним з найбільш важливих показників є можливість використання кухонного начиння в промисловій посудомийній машині, мікрохвильовці, поєднуватися з таким обладнанням як, плити індукційні, печі для піци. Столовий та кухонний посуд для ресторанів також повинен відповідати вимогам безпеки, бути ударостійким, ергономічними і бажано мати можливість складування.

Для столового посуду важливий зовнішній вигляд: чистий і яскравий малюнок і білизна порцеляни, термостійкість і твердість, прозорість для скла, блиск поверхні, стійкість до стирання і стійкість до корозії для столових приборів.

Моделі, представлені в каталозі Торгоборуд, мають професійний дизайн: ексклюзивність та краса йдуть рука об руку. Нашу продукцію характеризують м'які форми, авангардний, або класичний вигляд і складні орнаменти. Купуйте краще!