Вікно являє собою особливий вид огороджувальної конструкції, яка пропускає світло і при цьому гірше, ніж стіни або термоізольованийах затримує тепло. Відмовитися від вікон не можна, оскільки для людини природне освітлення є обов'язковим життєвим умовою. Залишається удосконалювати віконні технології і йти в ногу з часом.

Більше про металопластикові вікна в розділі металопластикові вікна ціна.

Пластикові вікна – так називають найбільш популярні у нас віконні конструкції з ПВХ (полівінілхлориду), посилені металевим профілем. ПВХ – недорогий та довговічний матеріал, який може забезпечити гарний зовнішній вигляд високі експлуатаційні показники віконній рамі. Віконна система складається з пластикових профілів, які відповідають за жорсткість конструкції. До основних віконних профілів належать такі елементи, як рама, стулка, стійка (імпост), металеві профілі жорсткості і пластикові штапики. До них додаються додаткові профілі: розширювачі, з'єднувальні елементи, наличники та інші елементи.

Замовити гаражні ворота львів ви можете на нашому сайті.

Існує кілька віконних систем з ПВХ, що відрізняються, насамперед, товщиною профілю. Відмінності можуть бути навіть у модельному ряді одного виробника. Типові розміри– 58, 70, 82, 90, 104 мм; в той же час існують і інші розмірні ряди. Профілі можуть відрізнятися кількістю внутрішніх камер, відгороджених просторів. Чим цих камер більше, тим вище теплоізоляційні властивості профілю. Крім того, останні можуть мати різну кількість контурів ущільнення – від одного до трьох.

Придбати якісні вікна пропонує компанія грифон львів.

Кількість камер і товщина профілю визначають його коефіцієнт опору теплопередачі R. За діючими нормативами для міста Москви даний коефіцієнт не повинен бути нижче 0,8 м2•С/Вт. Щоб досягти такого показника потрібно ПВХ-профіль товщиною від 70 мм з 4-ма камерами. Якщо використовувати, наприклад, 90-міліметровий профіль, то коефіцієнт опору теплопередачі зросте до 1,3-1,4 м2•С/Вт.