На сьогоднішній день існує безліч видів сітчастих огорож, але не всі знають, як вибрати для себе найкращий варіант. Мабуть, найбільш популярна різновид такої сітки рабиця, метод виготовлення якої полягає у сплетінні в одну перевивку спеціальних плоских спіралей. В якості матеріалу для виготовлення сітки-рабиці прийнято використовувати дріт великого перерізу.

Вигідно придбати сітку для огорожі можна на Sitka.com.ua. Така сітка поставляється в спеціальних рулонах шириною 10 метрів, висота його може бути від одного до двох метрів. Саме такий розмір є найбільш підходящим для транспортування і установки на місці вже в якості огорожі. Все, що залишається зробити – просто натягнути сітку між стовпами. Дане огорожа чудово підходить для установки на присадибних ділянках, коли потрібно захистити свій сад і город від сусідських дітей або настирливої домашньої птиці, яка любить копатися в грядках.

Якщо описувати сітку рабицю більш детально, то варто згадати всі її різновиди, яких існує декілька, описана вище – одна з найпростіших. Це звичайна сітка чорного кольору, сплетений з дроту. Даний матеріал дуже дешевий і тим самим вигідний для будівництва паркану, єдиний його недолік – це необхідність ретельної фарбування такого огородження. В іншому випадку паркан покриється іржею в найкоротші терміни, і буде виглядати не найкращим чином.

Ще один різновид рабиці – оцинкована сітка, вимагає набагато меншого догляду, так як вона не схильна корозії. Незважаючи на це, оцинковану сітку також досить часто фарбують, хоча робити це зовсім не обов'язково.

Наступною різновидом є сітка рабиця з полімерним покриттям. Даний матеріал володіє прекрасними експлуатаційними властивостями, він практично не потребує догляду і здатний служити дуже довгий час. Це величезна перевага, так як установка паркану з сітки з полімерним покриттям не потребує зайвих витрат часу і сил. В якості сировини для виготовлення такої сітки використовують в'язальний дріт – міцний і надійний матеріал.

Варто згадати ще одне міцне огородження, яке виглядає практично невагомим. Мова йде про сітці забірної зварний, яка виготовляється з надзвичайно міцною прямої дроту. Такі сітки також зустрічаються декількох різновидів: оцинковані, будівельні, і з полімерним покриттям.

З допомогою зварної оцинкованої прийнято захищати дачні та садові ділянки, будівельна сітка служить огорожею для будмайданчиків, ну а зварна сітка з полімерним покриттям найчастіше використовується при спорудженні паркану навколо будинку, так як її зовнішній вигляд є найбільш привабливим. Дізнатися більше про різні види сіток для парканів.