Сфера IT-технологій показує стабільне зростання, незважаючи на будь-які фінансові кризи. Причому в цій сфері спостерігається найвище зростання зарплат для працівників, які володіють знаннями та навичками в сфері інформаційних технологій, тому найближчим часом java вакансії без роботи не залишаться.

Однак, вибираючи сьогодні професію IT-спеціаліста для здобуття освіти, потрібно розуміти, що часи, коли будь-який чоловік, що розбирається в комп'ютері, пройшли. Сьогодні галузь хоче вакансії програміста львів, що володіють унікальними навичками та знаннями, бажано в кількох питаннях одночасно. Наприклад, програміст та 3D-дизайнер, менеджер проектів та верстальник і т. д.

Також галузь хоче отримувати фахівців, які можуть виконувати новітні обов'язки, наприклад, створювати продукти для смартфонів, або працювати з високонавантаженими сайтами. Великі перспективи відкривають соціальні медіа, тож ще якийсь час будуть вимагатися SMM-менеджери, IT-євангелісти, контент-менеджери.

Зростає у компанії intellias кількість запитів на фахівців в області обробки та аналізу даних, тому ця сфера - це перспективна область навчання та перепідготовки. Також сфера інформаційних технологій потребує фахівців, готових працювати над конкретними платформами та кросплатформними продуктами. Велику перспективу відкривають IT-технології для фахівців з інтернет-маркетингу.

Найбільш затребувані спеціальності

В майбутньому все безпосередньо пов'язане з інформацією. Тих, хто розуміє її, знає де її знайти та як використовувати, чекають великі кар'єрні можливості. Ера даних тільки почалася та продовжить рости до 2020-го року. Компанії шукають нові та інноваційні шляхи для отримання більшої кількості інформації про своїх клієнтів та конкурентів, для її аналізу та отримання вигоди. Не можна не відзначити зростаючу затребуваність фахівців, що займаються аналітикою даних.