Дошки оголошень можуть принести користь у просуванні сайту, проте для роботи з ними потрібно чимало часу, якщо ви хочете збільшити обсяги продажів. Якщо ж ви просто хочете отримати розміщення і згадка вашого сайту, то цей ресурс вдасться заощадити.

Оголошення для просування в пошукових системах і нарощування посилальної маси

У формуванні посилального профілю дошки оголошень показують найвищий результат. Це пов'язано з тим, що пошукові системи погано індексують оголошення. Крім того, оголошення навіть при попаданні в індекс може легко з нього випасти. І ще один фактор — зараз вони не ранжуються високо. А найчастіше в оголошенні ви просто не зможете залишити посилання на сайт.

Просунутися за рахунок оголошень в пошуку ви зможете, якщо будете використовувати в текстах і заголовка запити з низькою частотністю (у тому числі микрозапросы), додавши до них місто/регіон. Не переживайте, якщо в тексті буде неактивна або непряма посилання на ресурс, так як навіть згадки бренду та URL сьогодні відіграють відчутну роль у просуванні сайту. Адже нерідко тематичні дошки, що розміщують оголошення, розташовуються на великих порталах відповідної тематики, що мають високий траст.

Розміщення на дошках для збільшення продажів

Якщо ж ви хочете отримати більше продажів і цільових відвідувань, то доведеться витратити час на складання текстів оголошень, а також відбір якісних майданчиків для розміщення. Враховуйте при складанні текстів той факт, що на хороших майданчиках обов'язково доведеться проходити модерацію. Вона буде перевіряти ваші тексти на зловживання великими буквами ключовими словами і ін. На деяких дошках перевірка автоматизована, тому ви швидко отримаєте відповідь — прийнятий текст або відхилено з причини необхідності доопрацювання