Чи є у вас в гардеробі така універсальна річ, яка завжди в моді, актуальна в будь-який час року, доречна на будь-якому заході і торжестві, річ, яка чудово поєднується і комбінується з одягом різних стилів? На наш погляд такою річчю можна сміливо назвати вишиванку. У кожної вишивальниці є унікальна можливість створити оригінальну неповторну вишиванку своїми руками. Перш за все, потрібно купити заготовку для вишиванки.

Визначившись з фасоном і орнаментом, підбираємо тканину і нитки. Тканина повинна відповідати вимогам майстра та особливостям фасону. Нитки для вишиванки повинні бути тільки високої якості, тому що виріб буде досить часто піддаватися пранні, стирання, впливу сонячних променів. Тому логічно буде вибирати для вишиванки муліне зарекомендував себе виробника, якість товару якого не викликає сумніву. Викрійку можна купити в наборі з візерунком, зробити самим, знайшовши інструкції в інтернеті, знайти підходящу модель в журналі з викрійками або звернутися до професійного закрійникові.

Що потрібно – так це отримувати від вишивання максимум задоволення, вкласти максимум любові, адже вишиванка це особлива річ, наділена енергією майстрині і оберігає того хто носить її. Розмітку, якщо це необхідно, потрібно робити спеціальним маркером, що змивається в холодній воді.