Навіть якщо людина буквально помішана на плануванні і контролі, в її житті трапляються форс-мажори. Як правило, вони вимагають додаткових витрат. Дуже добре, якщо на такий випадок у вас відкладені кошти. Однак що робити, якщо заробітної плати ледь вистачає на основні потреби? У такому випадку доводиться шукати гроші. Зазвичай сума потрібна порівняно невелика – на ремонт, заміну зламаної техніки, покриття штрафу, плату за навчання або медичну допомогу, весільний подарунок і т.п. Незважаючи на це, вирішити питання за сприянням родичів і знайомих вдається далеко не завжди. Доводиться замислюватися про кредит.

Взяти кредит в Україні зараз нескладно. Дану послугу пропонують всі банки, ломбарди, фінансові організації. Проблема в тому, що далеко не кожна подібна установа  пропонує вигідні умови співпраці. До того ж деякі кредитори довго оформляють позики, а при форс-мажорі, як правило, важлива швидкість. З цієї причини до вибору організації потрібно підходити ретельніше.

Багато українців вважають за краще отримувати швидкий кредит на картку в МФО. Відсотки в таких компаніях, як правило вищі, ніж в банках або ломбардах. Однак отримати кредит в приватній фінансовій організації набагато простіше. До того ж видається позика на короткий період, тому не варто хвилюватися, що борг виявиться занадто великим. Головне – співпрацювати з перевіреною часом і клієнтами компанією. Наприклад, одним з лідерів ринку є Компаньйон Фінанс.  Позики в цій МФО беруть багато українців. Про її роботі можна знайти безліч позитивних відгуків в Інтернеті.

Компанія дозволяє оформити кредит онлайн прямо у себе на сайті. Процедура займає всього кілька хвилин. Розгляд заявки проводиться в прискореному режимі. Вже через 15 хвилин ви зможете отримати гроші. Ще зручніше отримувати SMS-кредит. Цей сервіс стає доступним при повторних зверненнях. В такому випадку ніяких перевірок з боку компанії вже не буде. Де б ви не знаходилися, ви можете відправити повідомлення з кодом і отримати гроші на карту за кілька хвилин. Це дуже зручно, якщо у вас не вистачило грошей в магазині.

Щоб оформити онлайн кредит не потрібно отримувати довідку на роботі, яка підтверджує доходи. Можна використовувати тільки дані паспорта та ІПН. Це значно спрощує процес. Зрозуміло, поручителя від вас теж не потрібно.

Яку суму можна отримати в Компаньйон Фінанс? Компанія готова видати одному клієнту до 10 тисяч гривень. Термін кредиту на суму від 4,5 тисячі може бути до 180 днів.