Руберойд вже кілька десятків років використовується як ефективне та дешеве покриття даху. Раніше використовували його набагато частіше, але і сьогодні працює відмінно на багатьох дахах. Виробники представляють на ринок все більш досконалі версії, що приводимо до збільшення постійного інтересу клієнтів. В даний час не так легко знайти постачальника руберойду, який буде постачати його відмінної якості, який буде відповідати всім вимогам. Завод "Акваізол" пропонує Вам євроруберойд, асортимент якого представлений за посиланням https://aquaizol.ua/ua, власного виробництва. Ваше замовлення завжди буде виконаний в потрібному обсязі і терміни.Сучасний руберойд збагачений найважливішими параметрами, які впливають на їх високу якість за привабливо низькою ціною.

Властивості руберойду

Переваг, які цінуються в цьому матеріалі дуже багато. До найбільш часто згадуваним відноситься його легкість, простота в укладанні, еластичність і те, що його можна використовувати на дахах з дуже різними формами. Крім того, руберойд може бути використаний під будь-який вид покрівельного матеріалу або як самостійне покриття тимчасове. Підходить для створення багатошарових покриттів.

Цінується за його довговічність, досягає до 40 років, а також високу стійкість до шкідливих атмосферних впливів. Це зручно під час покрівельних робіт. Легко обрізати і з'єднувати. Є пластичним матеріалом (гнучким). Ви можете вибирати руберойд серед багатьох кольорів.

Укладання руберойду на даху

Види руберойду

Руберойд ділиться на кілька видів, найчастіше за його призначенням, місця укладання та функції, які виконує. Отже, ми маємо:

- Руберойд для верхнього покриття – використовується як верхній шар в багатошарових покриттях або в якості одношарового покриття для даху. Оснащені якісною основою і покритий грубої мінеральною крихтою.

- Толя компанії – це основа під різні типи покрівлі. Також служать як гідроізоляція і водонепроникний. Їх використовують також для реставрації старих покрівельних покриттів, в системах багатошарових.

- Ізоляційні матеріали – використовуються в якості захисного шару бітумних покрівельних покриттів, а також багатошарової ізоляції.

- Руберойд вентиляційний – необхідний, якщо потрібно вентиляція підкладки в покритті даху. З цією метою він перфорований, а по всій поверхні є отвори діаметром близько 40 мм.