Рішення туроператора, де провести найближчу відпустку, повинно бути ретельно продумано, щоб уникнути неприємних сюрпризів. Варто ближче придивитися до його діяльності на цьому сайті, а також ознайомитися з думками, які існують серед клієнтів і користувачів інтернету.  Якщо сайт зустрічає відвідувачів гаслом "Безпечні канікули" – чи дійсно це гарантує спокійну, безтурботну відпустку?

Тим, хто втратив довіру до тур агентів,  ми підкажемо, як обрати  безпечно відпочинок і не розчаруватися під час виїзду:

1. Дивіться уважно на середні ціни, пропоновані офісами  на певний виїзд. Якщо вартість однієї з компаній за ту ж послугу значно нижче - будьте обережні. За словами прес-секретаря, використовуються  "підозріло низькі ціни".

2. Перед вибором туроператора, почитайте на форумах відгуки людей, які  вже їздили. Читайте також про готелі, в яких компанія пропонує нічліг.

3. Частина туристичних агентств, в яких працюють акціонерні  товариства, зобов'язані публікувати свої фінансові результати. Навіть без економічної освіти можна перевірити, що компанія добре справляється.

4. Переконайтеся, що офіс внесений в центральний реєстр дозволів організаторів туризму та туристичних посередників.

5. Виберіть офіс, який забезпечує страхування на користь клієнтів, у разі невиконання договору.