• Головна
  • Чи потрібно лікувати молочні зуби, - поради медиків
19:12, 12 липня 2018 р.

Чи потрібно лікувати молочні зуби, - поради медиків

Чи потрібно лікувати молочні зуби, - поради медиків

В Україні 15% однорічних діток з молочними зубами, які ледь встигли вирости, стають жертвами карієсу, а 9 з 10 першокласників ідуть до школи з уже зіпсованими зубами.

У початковій школі захворювання на карієс досягає піку в 95% уражених, пише ТСН.

Стоматолог Іванна каже, що приймає діток віком до двох років із 14 гнилими зубами з 20. Виною тому стають солодкі компоти на ніч, погана гігієна та зволікання батьків із реакцією на проблему.

"На сьогодні кожна друга дитина з такими зубами приходить", - каже медик.

Дітям із запущеними проблемами операції роблять після введення в медикаментозний сон та під місцевим наркозом. За цей час видаляють зіпсовані зуби, ставлять металеві коронки, аби захистити жувальні поверхні.

В Україні 15 % однорічних діток з молочними зубами, які ледь встигли вирости, вже стають жертвами карієсу. 9 з 10 першокласників йдуть до школи із зіпсованими зубами.

Батьки помиляються, вважаючи, що молочні зуби не потребують постійного догляду, адже в майбутньому це може стати проблемою для дитини. 

Зараз медицина намагається побороти страхи дітей перед стоматологами. Для цього робляться лікування уві сні, в лікарні постачають стоматологічні іграшки – щоб дитина могла сама полікувати іграшковий зубик, аби потім у кріслі не нервувати, а немов продовжувати гру. Маленьким пацієнтам пропонують мультики і навіть кольорові пломби – шоколадну, малинову, полуничну тощо. Проте ці зусилля інколи не дають жодного результату – діти не підпускають лікарів до своїх зубів.

Одиниці розуміють, що без здорових молочних не буде й здорових корінних зубів. Інфекція легко перекидається на постійний зуб, і він з’являється назовні уже хворим.

"Дуже важливо лікувати молочні зуби. Це міф, що молочні зуби не потрібно лікувати", - твердять експерти.

Лікарі радять малечі їсти не більше однієї цукерки на день і обов’язково прополоскати рот після неї. А також проходити профілактичний огляд раз на три місяці. Та найголовніше відбувається не у кріслі стоматолога, а біля звичайної мийки, де малюки мають щодня чистити зуби.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зуби #лікування #стоматолог #молочні #діти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...