• Головна
  • У Луцьку біля заводу - досі кілометрові черги (ВІДЕО)
12:00, 28 листопада 2013 р.

У Луцьку біля заводу - досі кілометрові черги (ВІДЕО)

У Луцьку біля Гнідавського цукрового черга машин більше, ніж у два кілометри, - пише ТРК «Аверс».

Колона вантажівок біля Гнідавського цукрового заводу з кожним днем збільшується. Нагадаємо, у ЗМІ вже повідомляли, як люди змушені днювати та ночувати біля переробного підприємства. Після цих повідомлень ситуація лише погіршилася. Тепер фермери, які приїхали за жомом, запасаються залізним терпінням. Їм повідомили, аби отримати корми для худоби, доведеться просидіти в заторі далеко не день та не два. У них вже закінчуються запаси їжі та води, від’їхати на обід, означає вилетіти з черги. 

Василь приїхав із Рівненщени, з міста Костопіль. Він уже декілька діб чекає своєї черги, аби отримати жом. Чоловік дивується роботі Гнідавського цукрового заводу. Розповів, що поки одні просиджують в транспорті ледь не тижнями, іншим достатньо декілька годин. Нарікає на несправедливість - якщо мати потрібні зв’язки, то можна пройти поза чергою. А ще переконує - з чергою тут ростуть і ціни на жом: «Четверо суток стоїмо… Мерзнемо, жом дорогий стає, в два рази, був по 70, по 80 - по 90 зараз, і говорять ще не кінець».

Керівництво ж цукрового заводу навпаки такою чергою задоволене, адже це означає - жом користується неабиякою популярністю. А ціна, як переконують, помірна.

Голова правління Гнідавського Цукрового заводу Сергій Бондарук з цього приводу зауважив: «Він 90 гривень коштує на сьогоднішній день, на деяких заводах України він коштує до 150-ти, це лише 20%, то навіть якби я зробив 150 гривень жом, я не маю такого наміру, черга від цього не зменшиться… На дві області, на Волинськута на Рівненську, один єдиний завод цукровий, який працює. Тому сюди потянулося дуже багато тих, хто отримував раніше жом на інших цукрових заводах: на Горохівському, на Іваничівському, на Дубнівському, на Бабинському, які не працюють».

Також, за словами Сергія Бондарука, цьогоріч значно виріс попит на жом: «Якщо в минулому році картопля була не в ціні, можна було годувати спокійно худобу картоплею, то в цьому році картопля в ціні і шукають замінники для тварин інші, одним із цих замінників є жом».

Люди бідкаються - невідомо скільки ще часу прийдеться простояти в черзі, аби нарешті дочекатися. Їм доведеться заплатити надто дорого - своїм здоров'ям, адже погода на вулиці аж ніяк не сприяє таким тривалим посиденькам під стінами заводу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...