Давайте поговоримо про музику, яка звучатиме на вашому весіллі. Звичайно, діджей якого оберуть молодята, супер-профі і буде грати так, що жоден гість не всидить на місці. І все-таки, займаючись організацією весілля, майбутніх молодят хвилює питання «а чи треба готувати плейлист для свого свята».

Взагалі, все, що потрібно відзначити, обговорюючи музику весільного банкету: це, по-перше, ваші улюблені стилі та напрямки, а ще назвати тих, чиї пісні ні в якому разі не повинні звучати на вашому весіллі. І цього, в принципі, достатньо, весільні музики виконають побажання молодят.

Завантажувати пісні з інтернету самостійно, довго і ретельно вибудовувати плейлист навряд чи потрібно. Точніше, не потрібно зовсім. В практиці на весіллях трапляється таке, що музика, дуже ретельно підготовлена молодятами, була не зовсім танцювальна, на що гості голосували ногами і проводили музичні паузи на вулиці. При цьому наречений щиро обурювався, коли діджей, намагаючись врятувати весільний настрій, починав щось ставити не з підготовленого списку: адже, як він витратив не одну ніч, виконуючи, як він вважав, роботу діджея.

А ось що з музики дійсно потрібно підготувати молодятам:

1. Мелодія для першого танцю. Якщо мелодія, під яку ви збираєтеся танцювати, англійською мовою, обов'язково дізнайтеся її переклад. Є дуже багато гарних пісень з досить неоднозначним текстом.

2. Улюблені композиції для виїзної реєстрації, якщо вона у вас є. Під яку пісню повинна виходити наречена до арки? Абсолютно під будь-яку, головне, під свою найулюбленішу. Адже за що ми всі любимо європейські реєстрації, які проходять не в Рагсі — саме за можливість робити те, що ми хочемо, а не за «конвейєрність» з пар, ступаючих в урочистий зал під марш Мендельсона.

До речі про «мендельсона». Мода модою, але будь-які аргументи, тренди, креатив, часом розбиваються, якщо нареченим захочеться почути на своєму весіллі класичний марш. В першу чергу пам’ятайте, що це Ваше весілля. І ви можете робити на ньому все, що вважаєте потрібним і важливим особисто для себе.

Тільки, будь ласка, вибираючи музику, врахуйте один дуже важливий момент. Якщо обираєте зарубіжну композицію, почитайте переклад. Бувають чудові мелодії про нещасливе кохання. Він пішов і їй дуже сумно... Або вони розлучилися. Або вона сумує. Не той сенс, правда? Це, до речі, і до першого танцю відноситься. Почитайте переклад пісні, під яку ви хочете танцювати, навіть якщо ця мелодія буде звучати без слів.