Небажане волосся на тілі — одвічна проблема кожної дівчини. На щастя, позбутися волосків над губою, підрівняти брови та домогтися гладеньких ніжок чи зони бікіні допоможе компактний жіночий тример. Цей гаджет — справжній дівочий помічник у будь-якій ситуації. Про те, як вибрати якісний пристрій, розкажемо в нашій статті.

Плюси та мінуси тримерів

Цей портативний пристрій дуже нагадує звичайну машинку для зістригання волосся. Він не видаляє корені, але зголює волоски практично під корінь, залишаючи мінімальну довжину — до 0,3 мм. Такий спосіб догляду за тілом вважається найбільш прийнятним із точки зору спеціалістів медичної практики.

Основними перевагами користування тримерами є:

  • відсутність подразнення на шкірі;
  • можливість зрізати волоски до найменшої довжини, що неможливо зробити іншими приладами для депіляції;
  • компактність та зручність використання;
  • повна безпека, адже ймовірність порізати шкіру повністю виключена;
  • відсутність ефекту вростання волосків;
  • безболісна процедура;
  • комплект насадок дозволяє проводити процедуру на будь-якій ділянці тіла.

Головним недоліком подібного гаджету є необхідність регулярно повторювати процедуру, оскільки волосся швидко росте знову. Деякі жінки стверджують, що з тримером не можливо досягти такої гладкості шкіри, яке буває після гоління чи епіляції. Та навіть попри це девайс залишається лідером серед засобів для боротьби з небажаним волоссям на тілі.

Якими бувають тримери?

Сьогодні на ринку представлений величезний асортимент подібних девайсів, які відрізняються один від одного за певними критеріями. Так, за ступенем захисту від вологи виділяють такі тримери:

  • для сухого гоління — взагалі не мають захисту;
  • із частковим захистом — захищеною є виключно сама голівка, яку можна мити під краном;
  • вологостійкий — може використовуватися під час купання в душі чи ванній.

Також прилад може бути декількох видів залежно від джерела живлення. Розрізняють моделі, які живляться від електромережі, а також девайси на акумуляторах чи батарейках. Дротові пристрої призначені виключно для домашнього використання, але їх точно не можна застосовувати в душі.

Найбільш зручним є варіант на акумуляторній батареї, оскільки його можна заряджати без необхідності кожного разу купувати нові батарейки. Крім того, він портативний і має запас часу для автономної роботи, тож його зручно брати в подорожі.

Бувають також тримери, призначені для конкретних зон. Однак зараз більшість виробників намагаються зробити свою продукцію максимально функціональною, додаючи різноманітні головки.

Вибираємо тример: важливі критерії

Щоб вибрати дійсно якісний і функціональний прилад, пропонуємо орієнтуватися на ключові параметри:

  • вологостійкість — оскільки гоління найчастіше відбувається саме у ванній, варто обрати прилад із повним захистом. Про його наявність свідчитиме позначка «water rest» на пакуванні;
  • наявність акумулятора — зручніше користуватися апаратами, які не прив’язані до розетки;
  • матеріал корпусу — оптимально, якщо корпус виготовлений із нековзкого металу, а ручка приладу вкрита гумою;
  • кількість насадок — від них безпосередньо залежать функціональні можливості пристроїв. Оптимально, якщо в комплекті є стандартна насадка-гребінь з можливістю регулювати довжину волосків, голівка для гоління і точкового видалення волосків, епілятор і пемза.

Слід сказати, що багатофункціональні пристрої коштують значно дорожче за пристрій з однією насадкою. Однак вони швидко окупають, оскільки ви зможете проводити епіляцію всього тіла вдома, не витрачаючи кошти на салонні процедури.

Тример — оптимальний варіант для дівчат, яким набридло боротися з подразненням після гоління звичайною бритвою. Гаджет делікатно видаляє волосинки, роблячи шкіру м’якою і гладенькою. Проте, щоб користування ним було більш комфортним, вибирайте прилад, враховуючи основні критерії.