Встановлення охоронної GSM сигналізації захистить квартиру від крадіжок майна. Саме така нерухомість приваблює зловмисників. Господарі часто залишають квартиру без нагляду і їдуть у відпустку. Грабіжники мають сучасні відмички, коди та ключі, тож сусіди не завжди почують, що відбувається поруч. Щоб запобігти пограбуванню, доведеться поставити квартиру на охорону.

Вартість монтажу сигналізації в квартирі залежить від поверху та кількості кімнат.

Можливо буде необхідність проведення додаткових робіт, тож вартість зросте на певний %. В цій статті розглянемо, як встановити сигналізацію в квартирі і скільки це коштуватиме.

Типи охоронної сигналізації

Існує кілька видів охоронної сигналізацій, можна назвати такі варианты;

  • Автономна сигналізація. Призначена для підключення віддалених об'єктів на охорону. При проникненні підозрілих осіб на об'єкт, що охороняється, включається світлове або шумове оповіщення Подібні системи містять резервні акумулятори збільшеної ємності. Достатню автономність має і бездротова сигналізація, проте період роботи не перевищує 20 годин.

  • Пультова охорона. Дозволяє здати приміщення під охорону кваліфікованим захисникам - охоронній компанії. Інколи послуга пультової охорони надається разом з обладнанням. Замовник сплачує щомісячну абонплату.

  • Сигналізація з використанням GSM модулів. Багатофункціональний тип охорони, може включати всі попередні системи. Основна особливість, це великий радіус покриття та надсилання сповіщень. При вторгненні на об'єкт, господареві надходить SMS-повідомлення, дублюється кількома GSM каналами.

  • Сигналізація внутрішнього посту охорони. Це охорона помешкання з виводом сповіщень на охоронний пост в будинку. На табло висвічується номера квартири та сигнал тривоги, а охоронець чи консьєрж в будинку реагує на даний інцидент. В цьому випадку сигналізацію встановлюють на етапі оздоблення будинку, використовуючи дротові пристрої.

Етапи підключення сигналізації в квартирі

Монтаж охоронної сигналізації обов'язкова дія з попередження пограбування квартири. Гарантує вчасне попередження спроб проникнення через двері чи вікна. Підключення обладнання відбувається у кілька етапів.

  • Огляд об'єкту фахівцем. Спеціаліст складає план об'єкту, складає список необхідного обладнання сигналізації, попередньо погоджує із замовником вартість робіт та кошторис на витрати.

  • Підготовка проекту системи сигналізації. У проекті зазначаються перелік послуг, список обладнання, вказується вартість підключення.

  • Замовлення обладнання. Все необхідне обладнання є на складі інтернет-магазину www.kolajax.lviv.ua, але інколи, потрібно замовляти обладнання у виробника.

  • Встановлення сигналізації в квартирі. За погодженням із замовником у встановлений час провадиться встановлення обладнання та інсталяція програмного забезпечення пультової охорони.

  • Перевірка працездатності. Після закінчення підключення, проводиться перевірка обладнання. Тестові тривоги відправляють на центральний пульт (ПЦС) та мобільний господаря. Проводиться налаштування чутливості датчиків та гучності сирени.

Скільки коштує встановити сигналізацію в квартирі?

Вартість встановлення охоронної сигналізації для однокімнатної квартири у Луцьку починається від 350 грн. Якщо мова йде про необхідність поставити систему за наявності поста фізичної охорони, то ціна складає від 200 грн.

Скільки коштує пультова охорона квартири?

Вартість пультової охорони квартири у Луцьку стартує від 350 грн на місяць. Але одноразово необхідно витратитися на купівлю обладнання.